Turistická jízdárna Verušice

Koně, příroda a volnost pohybu to je to pravé

Jízdy na koni

V naší turistické jízdárně si mohou zajezdit jak zkušení jezdci, tak i úplní začátečníci, děti i dospělí. Jezdit můžete jak na jízdárně, tak i v okolní přírodě. Pro každého máme k dispozici poslušné koně, pro děti hodné poníky.

Pro začátečníky doporučujeme nejprve výukovou hodinu na jízdárně, kde se seznámíte s koněm, naučíte se, jak ho sami ovládat, jak pobízet i bezpečně zastavit. A to nejdůležitější: jak na koni správně sedět, aby jízda byla příjemná vám i koni. Tato výuka na jízdárně trvá 45 minut.

Vyjížďka do přírody trvá většinou 60 minut, po předchozí domluvě je možné i prodloužit. Tempo vždy přizpůsobujeme nejméně zkušenému jezdci. Kolem Verušic je mnoho nádherných míst, kterými se vyplatí projet.

Na každou jízdu vyrážíme s ochranou přilbou. Pokud máte svoji, vemte si ji s sebou. Případně vám můžeme zapůjčit naši, máme jich dostatek.

Máte zájem se svést? Případně máte dotazy, na které jste na našem webu nenašli odpověď? Kontaktujte nás - aktuální telefony a email najdete v sekci Kontakt.